Ми, українці, ініціюємо флешмоб і просимо твоєї підтримки аби звернути увагу всього світу на той жах, який переживає український народ через жорстокість росії та путіна. Ми просимо тебе записати імпровізацію під спеціальну аудіодоріжку: сигнали повітряно тривоги, які цілодобово звучать в українських містах, закликаючи мирних громадян до бомбосховищ. Цей звук став саундтреком нашого нового жахливого життя.

Будь ласка:

  • послухай уважно аудіо. Воно завантажено за лінком: https://soundcloud.com/polly_na/kyiv-air-alert
  • простеж, які емоції та почуття в тебе виникають
  • вислови їх у своєму танці та запиши імпровізацію під звуки сирен на відео - поділися відео в інстаграмі та інших соцмережах
  • вислови свій протест проти кривавих свавіль, які росія чинить по відношенню не лише до мирної суверенної держави України, а й проти вього людства та людяності
  • за можливості розповсюдь флешмоб та аундтрек серед своїх друзів-танцівників, щоби вони могли підтримати Україну
  • скористайся унікальним хештегом #danceforukraine

Як 100 років тому напрямки ausdruckstanz і буто виникли після війни, щоби сказати «ніколи знову», так і ми хочемо нагадати важливість цього повідомлення зараз. Доки не стало надто пізно.

Також ти можеш скористатися хештегами #standwithukraine #stoprussia #stopputin #natoclosethesky (останній особливо важливий, так як більшість злочинів росія чинить, запускаючи повітряні ракети).

До флешмобу вже долучилися танцівники та хореографи Дезмонд Річардсон, Іштван Сімон, Світлана Вечірка, Анастасія Лапко.