16 квітня, за ініціативи Театрального центру Мартіна Сігала, 24 театральні компанії Нью-Йорка візьмуть участь у 12-годинному марафоні на підтримку України. З 10:оо до 22:00 (EDT) на сайті www.HowlRound.com можна буде доєднатися до читань та дискусій у пам'ять про трагедію в Донецькому драматичному театрі в Маріуполі, де внаслідок бомбардування російським літаком загинуло 300 цивільних мешканців.

Подія не має на меті збір коштів. "Користуючись словами драматургів, поетів і письменників, ми висловимо наше глубоке співчуття у відповідь на цю шокуючу та нищівну трагедію", -  йдеться в анонсі Театрального центру. Подія транслюватиметься в 20 країнах. Детальніше про програму та учасників можна дізнатися в Intstagram-акаунті Центру.

Театральний центр Мартіна Сігала був заснований в 1979 році. Його діяльність спрямована на подолання розриву між академічними та професійними спільнотами перформативних мистецтв, забезпечуючи відкрите середовище для розвитку освітніх, громадських та професійних проектів у сфері виконавського мистецтва.