10 та 11 травня вашингтонська компанія сучасного танцю Company E покаже 2 прем'єри від українських хореографів: "Маріуполь" Владислава Детюченка та FANTASY of TOUCH Анастасії Харченко. ‌‌‌‌

Після початку війни в Україні Company E оголосила про запуск проєкту - серію замовлень, - який підтримуватиме українських митців та сприятиме розумінню війни в Україні через мистецтво. Мета – надати українцям постійні замовлення, що стало можливим завдяки фандрейзингу.‌‌‌‌

Проєкт дебютує з прем’єри вистави «Маріуполь» Владислава Детюченка, створеній у партнерстві з композитором Іваном Гаркушею. "Маріуполь – рана в серці кожного українця", – говорить хореограф, який працював з танцівниками по Zoom. Вистава має занурити в атмосферу вщент зруйнованого російськими загарбнаками міста. Записи розмов мирних жителів з різних куточків України стали частиною звукового ландшафту.

Анастасія Харченко представить роботу FANTASY of TOUCH. Проживши під російською окупацією в Ірпіні, хореографка виїхала до Лондона в пошуках роботи, залишивши родину в Україні. В своїй постановці Анастасія досліджує відчуття дотику; прагнення тіла й душі до дотику коханої людини та його здатності пробуджувати емпатію в людях. Харченко поставить хореографію та виступить у Лондоні, а її партнерка по дуету Пілкінгтон виступить наживо у Вашингтоні.

Прем'єри Владислава та Анастасії покажуть в Театрі Фабіана Барнса в рамках програми The Storytellers разом із роботами хореографів Роберта Дж. Пріоре, Ліз Черрі Джонс, Джамаля Абрамса. 100% доходів від концертів підуть на наступний раунд проєкту.